TRENINGI INDYWIDUALNE I GRUPOWE

PRYWANTE LEKCJE

 

Najszybszą i najwygodniejszą formą zajęć sportowych są treningi indywidualne (treningi personalne) – czyli praca „sam na sam” z trenerem lub w małych grupach.

Jeśli oczekujesz najwyższej jakości zajęć dostosowanych do Twoich potrzeb w godzinach jakie Tobie pasują najlepiej – to treningi indywidualne są tym czego poszukujesz.

Dla każdej osoby uczestniczacej w takich zajęciach przygotowywany jest indywidualny program rozwoju dostosowany do możlkiwości czasowych oraz sprawności fizycznej danej osoby.
Nad realizacją konkretnego planu czuwają wykwalifikowani instruktorzy róznych dyscyplin sporu oreaz rekreacji ruchowej.

Wszystkie zajęcia mogą odbywać sie w Palestra Gym lub w na dowolnym innym obiekcie po uzyskaniu zgody kierownika lub właściciela. Instruktorzy mogą dojechać również w dowolne miejsce w Warszawie lub w bezpośrednie okolice Warszawy.

Instruktorzy Palestry posiadają państwowe uprawnienia do prowadzenia zajęć w ramach Muay Thai, Kickboxingu, Boksu i Sandy a także pływania, kulturystyki i trójboju siłowego, zapasów oraz wiele innych.

 

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ

+48 783 540 600

Lub wciśnij link poniżej

Zmaksymalizuj swój wysiłek

TRENINGI GRUPOWE

Indywidualne podejście

MUAY THAI – WSZYSTKIE POZIOMY

grupa dzieci 6-12 lat – zajęcia w formie ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami sportów walki

grupa zawodnicza – treningi w tej grupie mają zadanie przygotować zawodników do danego turnieju, mniej jest tu podstaw więcej taktyki i przygotowanie fizyczne zależne od okresu przed zawodami.

treningi dla początkujących – treningi w tych grupach mają dwa podstawowe zadania – zapoznać ludzi z podstawowymi technikami Muay Thai i podnieść ogólną sprawność fizyczną – charakterystyka treningów w tej grupie pozwala na to by dołączyć do niej w kazdym momencie.

treningi poranne „dla wszystkich” – bardzo dużo uwagi poświecamy tu na technikę i ćwiczenia kondycyjno-siłowe z uwagi na to że zazwyczaj jest więcej czasu na trening oraz większość porannych treningów prowadzi sam trener Łukasz Rola – koordynator systemu szkolenia w Palestra Team.

BOKS – WSZYSTKIE POZIOMY

 
Tak samo jak w przypadku Muay Thai podział i treningi na wszystkie grupy poziomu i wieku.

Nadal nie przekonany? SKORZYSTAJ Z JEDNEGOTRENINGU „PRÓBNEGO” 

PALESTRA

Treningi w klubie Palestra są dynamicznymi i intensywnymi sesjami, które skupiają się na muay thai i boksie. Nasi wykwalifikowani trenerzy posiadają bogate doświadczenie w tych dyscyplinach i są zmotywowani, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów treningowych.

Nie ważne, czy jesteś początkującym czy doświadczonym zawodnikiem, treningi w klubie Palestra są dostosowane do Twojego poziomu umiejętności i możliwości. Pragniemy zapewnić Ci wyjątkowe doświadczenie treningowe, które pozwoli Ci nie tylko doskonalić swoje umiejętności sportowe, ale także czerpać radość z aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.