Zmaksymalizuj swój wysiłek

O NAS

Indywidualne podejście

PALESTRA Warszawa Team oficjalnie powstał w 2004 roku jednak trener Łukasz Rola prowadził małą sekcję kickboxingu już od 1999 roku na obiektach Wojskowej Akademii Technicznej.


Obecnie Palestra Warszawa to co najmniej 50 czynnych zawodników oraz jeden z najmocniejszych uderzanych Klubów Sportów Walki w Polsce – Mistrzowie Świata MuayThai, K-1 – zawodowcy MMA i bardzo dobrzy pięściarze. 
„Palestra” w starożytnej Grecji była częścią gimnazjonu przeznaczonego do treningów sportów walki takich jak zapasy, pankration czy pięściarstwo.
Tam przed olimiadą trenowali najlepsi zawodnicy sportów walki.


I do naszego Klubu tak jak przed wiekami przychodzą przede wszystkim ludzie, którzy chcą walczyć i zdobywać laury na turniejach.
Ludzie, którzy są współczesnymi gladiatorami. Dla takich ludzi właśnie powstała nasza Palestra. Dlatego też spośród wszystkich Klubów mamy chyba największy odsetek zawodników – ludzi którzy czy to już walczyli na turniejach, czy też w niedługim czasie będą walczyć.

DOŁĄCZ DO NAS

W klubie Palestra dbamy nie tylko o rozwijanie umiejętności technicznych, ale także o zapewnienie bezpiecznego i przyjaznego środowiska treningowego.

Zachęcamy do wzajemnej motywacji i wsparcia, dzięki czemu każdy czuje się mile widziany i doceniony.

Dołącz do klubu Palestra i odkryj pasję i wyzwanie, jakie niosą ze sobą treningi muay thai i bokserskie. Razem będziemy rozwijać Twoje umiejętności, zwiększać kondycję i dążyć do osiągnięcia szczytowej formy fizycznej i mentalnej.