Zwyci?ztwa i pora?ki utczyni?y mnie tym, kim jestem dzi?. Cenie sobie to kim jestem.
Marek Piotrowski


Wyszukiwarka



Godziny treningów

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Karty Benefitowe

Tagi

Wstępna lista walka na ligę K-1 i boksu 26 czerwca w Palestra Warszawa

Sylwia Juśkiewicz Fight Club Łódź k-1 1
Agnieszka Suchocka Thor Ełk K-1 1
Gustaw Łapa Thor Ełk k-1 2
Jakub Siudak Dwikozy K1 2
Kamil Dybiec Serafin MT/K1 3
Rafał Tronci Thor Ełk k-1 3
Maciej Jewdokin Legia Boks Boks 4
Filip Oszczepalski Fighter Kielce Boks 4
Jakub Aniszewski   Boks 5
Krystian Ciesielski Fighter Kielce Boks 5
Stanisław Zagórski Streetfighter Low kick 6
Michał Cywiński S4 Boks 6
Grzegorz Dombek Palestra K1 7
Mateusz Wielgat thor Ełk k-1 7
Dominik Wiącek Fighter Kielce Boks 8
Michał Szczepaniak Rocky Żyrardów Boks 8
Kamil Janiczek fight Club Łódź k-1 9
Krzysztof Pyrka Palestra K1/ MT 9
Kamil Rostek Gimnazjon k-1 10
Maciek Drabiński Serafin MT/K1 10
Grzegorz Biśtyga Dwikozy K1 11
Maciek Wadlewski fight Club Łódź k-1 11
Adrian Choliński Wawerska Szkoła Walki Boks 12
Janusz Sitarz 20 kamion fitness club Boks 12
Daniel Nowocień CrossFight Radom   13
Jakub Grąbczewski Palestra K1/ Low Kick 13
Jarosław Gałązka Knockout Boks 14
Damian Frydrych Fighter Kielce Boks 14
Piotr Baranowski CrossFight Ostrołęka K1/ Low Kick 15
Andrzej Jaroszuk Palestra k-1 15
Adrian Roustom Knockout K1 16
Marcin Dudkiewicz Palestra K1 16
Łukasz Pakos Samooraj Boks 17
Daniel Onikijuk Palestra Boks 17
Mariusz Zając Palestra K1 18
Sebastian Tokarski streetfighter Low kick 18
Konrad Siedlecki Knockout K1 19
Alan Czajkowski CrossFight Radom K1 19
Dawid Mioduszewski Palestra Boks 20
Marek Deluga Gimnazjon Boks 20
Wojciech Filipiak Palestra K1 21
Łukasz Grzybowski Serafin MT/K1 21
Patryk Pietrucha Palestra K1 22
Konrad Wiśniewski UKS Power Siedlce lowkick 22
Krystian Biedrzycki Palestra K1 23
Mykola Kuzemko Palestra K1 23
Stanisław Zagórski Streetfighter Low kick 24
Maciej Chojnowski Knockout K1 24
Jarek Filipek Palestra K1/MT 25
Rafał Pająk Dwikozy K1 25
Mariusz Chyciński fight Club Łódź k-1 26
Mateusz Rędowicz Palestra K1 26
Piotr Skolimowski Knockout K1 27
Sebastian Karnawalski Palestra K1 27
Dominik Książek Knockout K1 28
Michał Koc fight Club Łódź k-1 28
Vladimir Ustiuhov Palestra K1 29
Dominik Perka fight Club Łódź k-1 29
Mykola Kuzemko Palestra K1 30
Norbert Golubiewski Thor Ełk k-1 30
Piotr Morawski Palestra Boks 31
Marcin Stańczykowski Gimnazjon Boks 31
Rafał Nowak Palestra K1/ Low Kick 32
Jacek Rutkowski Palestra K1 32
Ilona Waszczuk Thor Ełk k-1 33
Anna Dawidiuk Gimnazjon Low kick 33
Jarosław Jarosz Palestra K1 34
Matosiuk Marcin Palestra K1 34
Natalia Panas Streetfighter Low kick 35
Katarzyna Sztramko Thor Ełk k-1 35



Lista osób bez przeciwnika..

    wiek waga klub dyscyplina staż ilosc walk
Weronika Wiśniewska 16 57 UKS Power Siedlce Low kick pół roku 0
Miłosz Jakubowski 24 58 Dwikozy K1 3miesiące 0
Angelika Suchocka 23 60 Thor Ełk k-1   15
Michał Kulma 21 64 Palestra Boks 8 miesięcy 0
Monika Mikulska 21 65 Gimnazjon Boks 5 miesięcy 2
Monika Wultańska 28 70 Gimnazjon Boks 4 mies. 0
Mateusz Cimochowski 17 71 Thor Ełk k-1 pół roku 1 walka
Mateusz Sznajderowicz 20 74 Gimnazjon Boks 1 rok 0
Agnieszka Szmitowska 16 74 Fight Club Łódź k-1 5 lat  
Grzegorz Kosiela 27 79 Palestra k-1 3 lata 1 walka
Damian Knapp 17 80 Palestra K1 3 miesiące 0
Sławomir Żmijewski 27 80 Palestra Boks 8 miesięcy 0
Daniel Jabłoński 21 82 legia FC Boks 3 lata 5
Jakub Mierzwa 23 90 Dwikozy K1 10 miesięcy 0
Karol Hołdyński 37 92 Palestra Boks 3lata 4
Marcel Markowski 16 92 Thor Ełk k-1 pół roku 0

Tagi:

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com